Kontakt

BOK: 58 320 16 16

ul. Batalionów Chłopskich 5

83-000 Pruszcz Gdański

Znajdź nas na Google Maps

Oferta

Naprawy mechaniczne

Naprawy mechaniczne ikona

Likwidacja szkód

Likwidacja szkód ikona

Blacharnia i lakiernia

Blacharnia i lakiernia ikona

Ubezpieczenia

Ubezpieczenia ikona

Aktualności

Nowe auto z salonu — na co zwrócić uwagę

Kolizja krok po kroku

Karol Jajeśniak

Karina Potocka

Assistance 24h

Assistance — RUS

Буксир

795 542 057

Помощь

506 087 097

Car Republic — RU

Salon sprzedaży samochodów używanych za rozsądną cenę

Car Republic

Jak dojechać

Dojazd

30 min. z centrum Gdyni,

15 min. z Gdańska,

20 min. z Tczewa,

3 min. od zjazdu z A1 w Rusocinie w kierunku Gdańska

Zapraszamy do wirtualnego spaceru po naszej firmie: streetview

Janisz Usługi Samochododowe to kompleksowy warsztat samochodowy oferujący naprawy w zakresie mechaniki samochodowej oraz napraw blacharsko lakierniczych, wchodzące w skład GRUPY JANISZ. Nasz główny obszar działania to Pruszcz Gdański oraz okolice wraz z Trójmiastem - Gdańsk + Gdynia + Sopot.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do użytkowników indywidualnych, jak i do firm (również obsługa flot firmowych). Zakres oferowanych usług obejmuje, między innymi:

Nasz warsztat samochodowy to nie tylko profesjonalne usługi mechaniczne, dysponujemy najnowszą i nowoczesną kabiną lakierniczą, która umożliwia perfekcyje wykonanie napraw nadwozia. W serwisie blacharsko lakierniczym zatrudniamy specjalistów z olbrzymim doświadczeniem w naprawach blacharskich i lakierowaniu. Dzięki współpracy z ubezpieczycielami, oferujemy również powypadkową likwidację szkód, również naprawy bezgotówkowe.

Jeżeli borykacie się Państwo z trudnymi do zdiagnozowania i naprawy awariami instalacji elektrycznych w aucie, zapraszamy do nasi elektrycy samochodowi uporają się z każdą usterką. Tylko najbardziej doświadczony elektryk samochodowy jest w stawnie trafnie i w krótkim czasie zdiagnozować i usunąć wszelkie problemy z elektryką w aucie.

Dzięki rozbudowanej infrastrukturze warsztowej oraz dużej flocie aut zastępczych, wiele firm korzysta z naszej oferty w zakresie obsługi flot. Posiadamy auta wszystkich klas, stale rozbudowujemy i odnawiamy nasze pojazdy zastępcze. Dzieki własnym holownikom świadczymy usługi Assistance przez całąd dobę.

Nasz nowoczesny sprzęt oraz doświadczona kadra to gwarancja niezawodnego serwisu klimatyzacji w Państwa aucie z użyciem nowoczesnego czynnika 1234yf. Zarówno wiedza jak i konieczny sprzęt pozwalają nam wykonywać kompleksowy serwis klimatyzacji z zachowaniem najwyższych standardów.

Naprawy blacharskie Pruszcz Gdański i Trójmiasto

GRUPA JANISZ Usługi samochodowe świadczy usługi na terenie województwa pomorskiego. Dzięki wyspecjalizowanemu warsztatowi blacharsko-lakierniczemu możemy oraz współpracy z ubezpieczycielami możemy zaoferować kompleksowe naprawy powypadkowe, dzięki czemu naprawy bezgotówkowe trójmiasto przebiegają sprawnie i w sposób wygodny dla Klienta.

Naprawy lakiernicze - Pruszcz Gdański, Gdańsk, Sopot, Gdynia

Wyspecjalizowany warsztat lakierniczy zapewnia najwyższą jakość wykonywanych prac. Nasz atut to nie tylko naprawy blacharskie gdańsk, ale również doskonałe wykończenie wykonane przez dobry lakiernik gdańsk. Na wykonane prace dajemy 12-to miesięczną gwarancję. Nasze usługi to nie tylko naprawy powypadkowe trójmiasto oraz lakierowanie samochodów trójmiasto

Zakres usług świadczonych usług w ramach napraw powypadkowych / napraw bezgotówkowych:

 • naprawy powypadkowe,
 • naprawy blacharskie,
 • naprawy lakiernicze
 • obsługa flot

Warsztat i serwis samochodowy Pruszcz Gdański, Trójmiasto - województwo pomorskie

Usługi GRUPY Janisz świadczone w naszym warsztacie samochodowym spełniają wyśrubowane standardy, o czym świadczy otrzymany przez nas certyfikat jakości DEKRA. W naszym serwisie samochodowym, najważniejszy jest dobry mechanik, który systematycznie podnosi swoje kwalifikacje i dzięki systemowi szkoleń poszerza swoją wiedzę w zakresie serwisu i napraw mechanicznych. Nowoczesny sprzęt diagnostyczny, olbrzymia wiedza i doświadzcenie oraz odpowiednie narzędzia pozwalają na wykonywanie wszelkich napraw w naszym warsztacie samochodowym. Oferujemy również obsługę flot w ramach specjalnego programu kierowanego dla klientów flotowych.

Oferujemy kompleksowe usługi - pod podstawowych usług eksploatacyjnych, takich jak wymiana oleju, do skomplikowanych napraw i mycia na naszej myjni włącznie:

 • naprawy powypadkowe obejmujące pełen zakres napraw, również w ramach napraw bezgotówkowych:
  • naprawy mechaniczne,
  • naprawy blacharskie,
  • naprawy lakiernicze,
 • ubezpieczenia komunikacyjne i nie tylko, pełen zakres ubezpieczeń - pakiet OC, pakiet AC, NNW i inne
 • warsztat samochodowy - zapewni sprawne naprawy mechaniczne
 • myjnia samochodowa - świadczny pełen zakres usług:
  • mycie zewnętrzne pojazdu,
  • woskowanie karoserii,
  • polerowanie karoserii,
  • odkurzanie i czyszczenie wnętrza,
  • renowację skór,
  • przygotowanie samochodu do sprzedaży.
 • usługi door-to-door - odbierzemy Twoje auto, wykonamy niezbędne naprawy mechaniczne i inne konieczne czynności i odstawimy je do Ciebie spowrotem
 • dzięki kompletności naszych usług możemy zaoferować doskonałą obsługę flot

USŁUGI SAMOCHODOWE Grupa Janisz Spółka Akcyjna Sp. K.

Приезжайте к нам

ul. Batalionów Chłopskich 5
83-000 Pruszcz Gdanski

USŁUGI SAMOCHODOWE Grupa Janisz Spółka Akcyjna Sp. K.

Позвоните нам

tel. BOK: 58 320-16-16
fax: 58 320-16-17

USŁUGI SAMOCHODOWE Grupa Janisz Spółka Akcyjna Sp. K.

Присоединяйтесь к нам

Facebook youtube

USŁUGI SAMOCHODOWE Grupa Janisz Spółka Akcyjna Sp. K.

Напишите нам